A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісного центру МВС Рівненщини допомогли знайти вантажівку, яку Інтерпол шукав 14 років


14 Червня 2024

14 років пошуку. І ось згубу знайшли працівники сервісного центру МВС м. Сарни. До них звернулася громадянка для перереєстрації «DAF». Проте, під час перевірки виявилося, що даний транспортний засіб перебуває у базі  «Інтерпол». Ба більше, у Литві вантажівку правоохоронці шукають ще з 2010 року.  Надання послуги було припинено, а про даний випадок відразу повідомили у поліцію.

Аби уникнути неприємностей під час купівлі транспортного засобу не соромтеся поцікавитися, як довго у продавця автомобіль;  звертайте увагу, чи не має у свідоцтві про реєстрацію відмітки про обмеження, якщо це кредит або розстрочка, то у продавця повинна бути довідка про їх погашення. Не рекомендується купувати автівку за  дорученням, в будь-який  момент його можна анулювати. Звертайте увагу на кузов та днище автомобіля, особливо на стан лакофарбового покриття.

Краще для перереєстрації авто звернутися разом з продавцем в будь-який зручний сервісний центр МВС, де адміністратор перевірить транспортний засіб по базах даних, після чого можна відразу заключити договір купівлі-продажу, який є безкоштовним у сервісних центрах МВС. Ці поради допоможуть вам вберегтися від неприємних сюрпризів після купівлі транспортного засобу.

Сервісні центри МВС Рівненщини застерігають: будьте пильними під час вибору автівки. Покупки мають радувати, а не приносити клопоти.