A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільні сховища та робота в укриттях. Як працюватимуть сервісні центри МВС у Донецькій області


06 Травня 2024

Прифронтові міста у Донецькій області постійно потерпають від ворожих обстрілів. А кількість тривог на день вибиває людей із ритму життя, припиняється робота та життєдіяльність міста. Не виключенням є і сервісні центри МВС у Покровську та Краматорську — через постійні повітряні тривоги та загрози обстрілів надання послуг припиняється, а працівники та відвідувачі змушені переміщатися в укриття.

Аби ознайомитися з поточною ситуацією, Донецьку область з робочим візитом відвідав начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик. Він зустрівся з начальником Покровської міської військової адміністрації Сергієм Добряком, головою Краматорської районної державної адміністрації Андрієм Панковим та з начальником РСЦ ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, АР Крим та м. Севастополі Костянтином Шпарагою.

Під час зустрічі сторони обговорили труднощі, з якими зіштовхуються працівники та відвідувачі у прифронтових містах, та розглянули необхідність переміщення сервісних центрів МВС до укриття. «Безпека громадян є пріоритетом для нас. Тому ми розглядаємо можливість облаштування робочих місць для працівників та зон очікування для громадян у підвальних приміщеннях, — повідомив Микола Рудик. — У сервісних центрах МВС у м. Покровськ та м. Краматорськ в укритті працюватимуть адміністратори. Тут можна буде отримати чи обміняти посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб та отримати низку інших послуг.»

Також сторони обговорили можливість облаштувати модульні бетонні укриття біля сервісних центрів МВС у Краматорську та Покровську. У таких об’єктах зможуть сховатися під час повітряних тривог від 20 до 50 людей. Облаштувати модульні укриття допоможуть військові адміністрації. Очікується, що такі бетонні сховища з’являться вже за кілька тижнів.

Переміщення сервісних центрів МВС в укриття у прифронтових містах та облаштування модульних сховищ — це необхідний крок для забезпечення безпеки як самих працівників, так і відвідувачів. Дбаємо про життя та здоров’я громадян та працюємо задля Перемоги.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.