A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Пенсійними питаннями працівників органів внутрішніх справ займатимуться окремі сектори у структурі регіональних сервісних центрів МВС


01 Травня 2024

В регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Рівненській області створено сектор з пенсійних питань. Даний сектор здійснюватиме видачу особам, яким надано відповідний статус, оформлених посвідчень «Ветеран органів внутрішніх справ», нагрудних знаків та довідок для отримання пільг, а також оформлення довідок про розмір грошового забезпечення для проведення перерахунку пенсій в установленому порядку, в межах повноважень.

Серед функцій сектору також прийом заяв та документів, їх опрацювання, перевірка правильності оформлення  та направлення до уповноваженого структурного підрозділу МВС цих документів: для призначення (перерахунку) пенсії; для установлення статусу (ветеран органів внутрішніх справ) відповідно до законодавства, пов’язаного з проходженням служби в органах внутрішніх справ; для отримання довідок про право на пільги відповідно до Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист».

Окрім того, розглядатимуть звернення, заяви та скарги з питань пенсійного та соціального забезпечення осіб звільнених з ОВС та членів їх сімей, а також іншу кореспонденцію з питань, що належать до компетенції сектору. До того ж, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про припинення ГУМВС (УМВС) в областях, містах Києві та Севастополі – оформлення документів для призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без установлення інвалідності колишнього працівника міліції, їх направлення до МВС та виплата ОГД в порядку, установленому законодавством України.

Сектор з пенсійних питань з обслуговування Рівненської області територіально знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Вербова. 39 (регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Рівненській області).