A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Як організувати захід за принципами безбар’єрності


24 Квітня 2024

Успіх будь-якого заходу полягає у зручності та комфорті його учасників і гостей: наскільки доступним є приміщення для осіб на кріслі колісному, чи враховані потреби осіб з порушенням слуху чи зору. Підготувати доступний для всіх груп населення захід допоможе «Гайд безбар’єрних подій» – це ще один розділ «Довідника безбар’єрності», де зафіксовані нові норми безбар’єрної мови.

«Гайд безбар’єрних подій» зібрав рекомендації, як підготувати заходи.  Зокрема, на що варто звернути увагу при виборі локації, яким має бути пандус та як організувати простір у середині приміщення. Гайд надає роз’яснення, як подбати про людей з маломобільних груп населення та гостей з порушенням зору або слуху під час повітряної тривоги. На ресурсі розміщені поради для персоналу заходів щодо комунікації й надання першої домедичної допомоги.

«Гайд безбар’єрних подій» також дає рекомендації, як зробити онлайн заходи доступними. Зокрема, яку платформу обрати, як подбати про візуальну складову, субтитри та продумати озвучку.

Важливо не лише організувати захід за принципами безбар’єрності, а й донести інформацію про його доступність до відвідувачів. Рекомендації з «Гайду безбар’єрних подій» допоможуть створити безперешкодне середовища для всіх груп населення на заходах та забезпечити рівні можливості кожній людині реалізовувати свої права.