A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Отримати послуги сервісних центрів МВС можна буде у Здолбунові 25 квітня


23 Квітня 2024

Отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС безпосередньо в своєму населеному пункті –  реально, завдяки мобільному сервісному центрі МВС. Це пересувний сервісний центр, що працює за графіком у віддалених куточках Рівненщини.

Так, вже 25 квітня сервіс на колесах вирушить до Здолбунова. Місце зустрічі вулиця М. Грушевського, 14 (внутрішній двір міської ради). Містяни, які мали намір перереєструвати свої транспортні засоби чи замінити або ж відновити посвідчення водія на нове, але з певних причин  відкладали поїздку до сервісного центру  МВС, матимуть змогу  скористатися послугами пересувного центру  у своєму населеному пункті.

Зазначимо,  що окрім заміни посвідчення водія та реєстрації, перереєстрації транспортного засобу,  жителі Здолбунова та навколишніх сіл матимуть змогу замовити міжнародне посвідчення водія, а також отримати консультацію від фахівців сервісних центрів МВС.

Нагадаємо, що мобільний сервісний центр МВС працює за графіком у віддалених населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС. Скористатися пересувним сервісом просто: громадяни інформують органи місцевого самоврядування про необхідність отримання послуг, на підставі чого формуються відповідні заявки для виїзду мобільного сервісного центру МВС.

З графіком виїзду мобільного сервісного центру МВС можна ознайомитися тут.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.