A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У день дитячої книги рівненська письменниця передала у буккросинг сервісних центрів МВС свої твори для малечі


02 Квітня 2024

«Моя Україна», «Абетка», «Кіт Кузька»… Ці та інші дитячі книги із серії «Світ навколо нас» поповнили полицю буккросингу у сервісному центрі МВС Рівного. А презентувала їх сама авторка Тамара Бацмай. Талановита рівненська письменниця переконана, що книги для малечі мають бути цікавими та яскравими, адже їм потрібно вміти конкурувати  з  гаджетами, а конкурувати може лише якісна книга, написана з душею.

«Зараз дуже важливо, щоб українська книга була запитуваною, актуальною і цікавою. На жаль, зараз діти більше користуються гаджетами і привернути їхню увагу до книги, може лише цікава книга. В першу чергу треба звернути увагу на книжки, які розвивають у дитини бачення світу, її сприйняття, бо книжка — це сакральна річ», — каже письменниця Тамара Бацмай.

За словами поетеси, нині відчувається брак історичних книг для малечі.

«Зараз мало книжок  з історії для маленьких дітей. Саме цікавих книжок про нашу історію. Письменники і науковці мають шукати цікавинки, які є в нашій історії. Підіймати наших героїв, робити яскраві повісті чи балади про наших героїв. Щоб дитина могла пишатися. Пишатися своєю землею, пишатися своїми героями», — розповіла Тамара Бацмай.

До речі, вже кілька років поспіль сервісні центри МВС Рівненщини у Міжнародний день дитячої книги поповнюють свої  полиці буккросингу літературою для малечі. На наших стелажах можна знайти книги як українських авторів, так й іноземних. Головне – популяризувати любов до читання книг змалку та своєю, рідною мовою.

«Першочергово дана акція передбачає популяризувати читання серед дітей, як одну із модних течій сьогодення.  Тим паче, що читання книг стимулює розумову діяльність, покращує пам’ять, розширює словниковий запас. Можна сказати, що це певна форма релаксації, яка допомагає боротися зі стресом і поганим настроєм. А це так важливо у дитячому віці, тим паче нині», — зазначив начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області Віктор Залюбовський.

Окрім того, маємо добру традицію у цей день передавати для вихованців своїх підшефних закладів захоплюючі історії, які не залишать байдужими навіть вибагливого книголюба.Тож якщо у  вас ще немає планів на вечір, якраз чудова нагода перечитати свою улюблену книгу з дитинства!