A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС Рівненщини передали допомогу для херсонців


19 Липня 2023

Волонтерська допомога для ЗСУ вже стала доброю традицією для працівників сервісних центрів МВС Рівненщини. Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, наші працівники пакують коробки з речами першої необхідності, готують смаколики для вояків, організовують благодійні ярмарки, допомагають переселенцям та діляться кров’ю, передають нашим захисникам тепловізори, засоби зв’язку, буржуйки, автомобілі.

Цього разу зібрали допомогу херсонцям. Бо ж попри постійні обстріли росіян, як фенікс, з попелу відроджується Херсон, після знищення ворогом Каховської ГЕС. Відтоді минуло більше місяця, проте роботи вистачає для кожного, а допомога потрібна постійно. Сервісні центри МВС Рівненщини також вирішили не стояти осторонь та передали херсонцям фільтри для питної води, продуктові набори, лопати, воду. Не залишили без  уваги й тварин. Для них спеціально придбали корм. А все це допоможуть роздати постраждалим наші колеги із сервісних центрів МВС Херсонської області, які залюбки відгукнулися на поміч.

Зазначимо, що  з початком війни чимало працівників сервісних центрів МВС взялися не лише за волонтерство, а й за зброю.  Пам’ятаймо, що нині важливо бути міцним та надійним тилом для наших захисників. Тримаємо стрій та працюємо на перемогу. У єдності сила! Лише разом переможемо ворога та відбудуємо наш дім.