A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сарненський ЦНАП надаватиме адміністративні послуги сервісних центрів МВС


21 Липня 2022

Спільна праця — невід’ємна складова розвитку суспільства, а  якісні державні послуги та їх доступність — невід’ємна цінність сервісних центрів МВС. Аби бути ближчими до своїх клієнтів нами зроблено черговий крок у налагодженні співробітництва сервісних центрів МВС та органів місцевого самоврядування.

Так,  між регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Рівненській області та Сарненською міською радою підписано узгоджене рішення про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг, що належать до компетенції МВС.

Невдовзі  у місцевому ЦНАПі, що знаходиться на вулиці Демократичній, 46, громадяни зможуть:

  • зареєструвати, перереєструвати колісні транспортні засоби  усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняти з обліку транспортний засіб з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок;
  • отримати тимчасовий реєстраційний талона на право керування транспортним засобом;
  • перезакріпити  індивідуальний номерний знак, а також виготовити  макети індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею таких НЗ;
  • отримати свідоцтво про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;
  • обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);
  • отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого.

Завдяки такій співпраці отримання найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС стає ще доступнішим.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290 19 88.