A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Ще один ЦНАП Рівненщини надаватиме адміністративні послуги сервісних центрів МВС


15 Червня 2022

Попри війну і труднощі сервісні центри МВС продовжують працювати та вдосконалюватися для громадян. Сьогодні зроблено черговий крок у налагодженні співробітництва сервісних центрів та органів місцевого самоврядування.

Начальник регіонального сервісного центру ГСЦ  МВС Валерій Белець та голова Корецької міської ради Людмила Дмитрук підписали Узгоджене рішення про співпрацю в сфері надання адміністративних послуг, що належать до компетенції МВС.

Корець став шостим населеним пунктом Рівненщини, де наші послуги надаватимуться у ЦНАПі за адресою: м, Корець, пл. Київська, 5.

Там громадяни зможуть:

зареєструвати, перереєструвати колісні транспортні засоби  усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняти з обліку транспортний засіб з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок;

отримати тимчасовий реєстраційний талона на право керування транспортним засобом;

перезакріпити  індивідуальний номерний знак, а також виготовити  макети індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників автомобілів, з видачею таких НЗ;

отримати свідоцтво про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;

обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);

отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого.

Завдяки такій співпраці отримання найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС стає ще доступнішим.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290 19 88.