A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Рівненщині відкрився новий сервісний центр МВС


21 Лютого 2018

20 лютого в смт Володимирець запрацював оновлений сервісний центр МВС № 5644. Це третій центр нового зразка в Рівненській області. У 2016 році 27 грудня було відкрито сервісний центрів МВС у Рівному в приміщенні торговельного центру METRO Cash & Carry Ukraine, а в грудні 2017 року – в м.Дубно в приміщенні колишнього МРЕО.

Незалежно від місця реєстрації у новому центрі можна буде швидко та комфортно замінити й отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, а також отримати інші послуги сервісних центрів МВС.

Послуги в сервісному центрі МВС № 5644 в смт Володимирець надаватимуть 4 адміністратори. Територіальний сервісний центр МВС № 5644 найменший за кількістю надання адміністративних послуг та кількістю працівників в області, проте він оснащений сучасною комп’ютерною технікою, інформаційним боксом, веб-камерою, що дозволить переглядати завантаженість центру в режимі реального часу. В новому сервісному центрі МВС є дитячий куточок, полиця для буккросингу, безкоштовний Wi-Fi для відвідувачів, передбачені зручності для людей з інвалідністю.

«Завершальним етапом реформи сервісних центрів МВС на Рівненщині стане відкриття четвертого оновленого сервісного центру МВС в м.Сарнах. Наразі тривають ремонтні роботи і вже у квітні планується офіційне відкриття», – зазначає в.о. начальника регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області Валерій Белець

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультуйтеся за телефоном (0362) 67-02-07 або на офіційній сторінці в Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.

Запрошуємо охочих протестувати новий сервіс!