A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Голова Національної поліції України презентував у Сарнах мобільний сервісний центр МВС


31 Березня 2017

Урочисті заходи з нагоди відкриття адміністративного приміщення Сарненського районного відділу поліції відвідав керівник Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області Валерій Белець. За ініціативи керівництва Національної поліції України Сергія Князєва, працівники Центру мали нагоду продемонструвати присутнім гостям з області та районів пересувний сервісний центр МВС. У своєму виступі Сергій Князєв, наголосив про необхідність функціонування мобільного комплексу у північних районах Рівненщини. За його словами, такий унікальний автомобільний комплекс дозволить надавати послуги місцевим жителям у найвіддаленіших куточках області, в тому числі і у Сарненському районі.
Мобільні сервісні центри МВС – це автомобілі з сучасним обладнанням, які будуть за графіком їздити на території Рівненської області. Якщо раніше щоб зареєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія або отримати його міжнародний тип треба було їхати у Рівне, Сарни, Дубно чи Володимирець, то тепер всі ці послуги самі приїдуть до людей.
Подивитись графік руху автомобілів, час їх роботи та інтерактивну карту маршрутів можна на сайті Головного сервісного центру МВС у розділі «Мобільні СЦ». Один комплекс протягом дня обслуговуватиме один населений пункт.
Мобільний сервісний центр МВС виїжджатиме за поданим запитом від органів місцевого самоврядування. На основі поданих заявок від місцевої влади регіональний сервісний центр МВС складатиме щомісячно список населених пунктів і графік виїздів.