A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Маршрути для практичних іспитів у рамках проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю»


Проєкт Міністерства внутрішніх справ України «Автошколи для осіб з інвалідністю» впроваджується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени Зеленської.
Проєкт спрямований на повноцінну адаптацію осіб з інвалідністю, зокрема з числа Захисників і Захисниць України, до нормального суспільного життя, реалізацію права таких громадян на опанування навичок керування автомобілем та отримання посвідчення водія.
Мета проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» – створення на базі закладів та органів системи МВС комплексної державної послуги високої якості з навчання та отримання посвідчення водія особами з інвалідністю, насамперед, з порушеннями опорно-рухового апарату.
У 6 регіонах країни визначено заклади вищої освіти МВС, де функціонують акредитовані автошколи зі специфічними умовами навчання для осіб з інвалідністю з безбар’єрною інфраструктурою та професійно підготовленими інструкторами

Мапи маршрутів

  • Національна академія внутрішніх справ, Київська обл., Києво-святошинський р-н, с. Віта-Поштова
  • Львівський державний університет внутрішніх справ, м. Львів, вул. Кривоноса, буд. 1
  • Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, м. Дніпро, просп. Гагаріна, буд. 26
  • Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького державного університету внутрішніх справ, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 1
  • Харківський національний університет внутрішніх справ, м. Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка, 13
  • Одеський державний університет внутрішніх справ, м. Одеса, пров. Сабанський, 4