A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Рівному сервісний центр МВС відновлює свою роботу за новою адресою


14 Січня 2021

З 15 січня  сервісний центр МВС  №5641 відновлює свою роботу вже за новою  адресою: м. Рівне, вул. Київська, 108 Б.  Цей сервісний центр  МВС створено відповідно до європейських стандартів з урахуванням вимог сьогодення. Однією з особливостей сервісного центру МВС   є не лише просторе приміщення та  відкрита система планування робочих місць, а й  транспортна комунікація, що дає можливість обслуговувати як мешканців м. Рівне та навколишніх населених пунктів, так і мешканців інших областей. Ще однією приємною несподіванкою для клієнтів  стане простора автомобільна стоянка.

Нагадуємо, що у Рівненській області окрім сервісного центру МВС, що в Рівному, надають послуги наступні сервісні центри МВС:

ТСЦ  МВС № 5642 м. Дубно, вул. Грушевського, 184, тел. (0362) 67-92-27;

ТСЦ МВС № 5643 м. Сарни, вул. Гагаріна, 100, тел. (0362) 67-92-28;

ТСЦ МВС № 5644 смт Володимирець, вул. Соборна, 49,  тел. (0362) 67-92-29.

Телефон для довідок регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області (0362) 67-02-07. 

Зважте, що надання послуг у сервісних центрах МВС здійснюється тільки за попереднім особистим записом, який можливий на 2 тижні вперед:

Не забувайте, карантин триває!  Задля дотримання визначених Міністерством охорони здоров’я України санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій, сервісні центри МВС облаштовані захисними прозорими перегородками та позначками соціальної дистанції. Послуги надаються з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 м² та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метра. Носіть захисні маски та рукавички, мийте ретельно руки і дотримуйтеся безпечної дистанції.

Окрім того, новий рік почався з нових змін запису до електронної черги. Тепер для складання теоретичного і практичного іспитів варто записуватися за номером телефону територіального сервісного центру МВС. Усі контакти шукайте тут:  http://riv.hsc.gov.ua/kontakti/kontakti-gsts-pidrozdiliv/

Якщо ж у вас звичайний обмін/заміна посвідчення водія, то алгоритм дій незмінний. Заходьте  до електронної черги, обирайте потрібну послугу і, за наявності, беріть талон Е-черги.  А також обміняти посвідчення водія можна й онлайн в Електронному кабінеті водія  https://e-driver.hsc.gov.ua/.

Алгоритм отримання послуги наступний:

авторизуйтеся;

заповніть всі поля необхідними даними;

скануйте і завантажте в pdf: чинну медичну довідку за формою 083/о (одним файлом), документ про зміну анкетних даних (за потреби).

Після цього періодично  переглядайте статус заявки. Якщо «Опрацьовано», приходьте до сервісного центру МВС і без черги забирайте свій документ. Наші адміністратори опрацюють запит і якщо все гаразд, документ з’явиться в Електронному кабінеті водія та «Дії».