A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

За тиждень, під час послаблення карантину, сервісні центри МВС в Рівненській області здійснили 1772 реєстраційних операцій


19 Травня 2020

За перший тиждень роботи сервісні центри МВС в Рівненській області здійснили 1772 реєстраційних операцій. Так, лише за 5 днів  фахівці  сервісного центру МВС №5641, що в Рівному,  здійснили 1140 реєстраційних операцій, а у 2019 році за цей же період – 997.

За тиждень під час послаблення карантину сервісні центри МВС в Рівненській області також видали 330 посвідчень водія.  Зазначимо, що під час послаблення карантину серед громадян  найбільш популярними послугами, які надають сервісні центри МВС, є реєстрація, перереєстрація транспортного засобу та обмін посвідчення водія виданого вперше терміном на 2 роки.

Нагадаємо, що з послабленням карантину, з 12 травня, сервісні центри МВС  відновили свою роботу з можливістю відвідування всіх сервісних центрів МВС громадянами та надають усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

Запис для отримання адміністративних послуг проводиться двома способами:   за попереднім записом через функціонал електронної черги, який розміщений на сайтах Головного сервісного центру МВС та регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області (на отримання послуг у ТСЦ МВС №5642  м. Дубно, ТСЦ МВС №5643 м. Сарни, ТСЦ МВС №5641 м. Рівне), а також за номером телефону  регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області (0362) 67 02 07 (на отримання послуг у ТСЦ МВС №5644 смт Володимирець).

Для зниження ризику інфікування, у сервісних центрах МВС організовано проведення термометрії всім відвідувачам, можливість оброблення рук антисептичними засобами, а у приміщеннях запроваджено постійне вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів та регулярне провітрювання. Зауважимо, що використання засобів індивідуального захисту є обов’язковою умовою знаходження у приміщеннях сервісних центрів МВС.