A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Реєстрація/перереєстрація транспортних засобів – найпопулярніша послуга, яку надавав мобільний сервісний центр МВС восени


10 Грудня 2019

Аби не затрачати кошти та час на дорогу, краяни все частіше  кличуть до себе в гості  мобільний сервісний центр МВС.  Так, за осінь сервіс «на колесах»  здійснив  14 виїздів у населені пункти Рівненщини.

Найчастіше спеціалісти сервісного центру МВС здійснювали реєстрацію й перереєстрацію транспортних засобів – 127. Це найпопулярніша послуга мобільного сервісного центру МВС серед жителів Рівненщини в осінній період.  Охоче краяни замінювали посвідчення водія.  57 жителів області виявили бажання обміняти старий документ на новий. Загалом же сервіс «на колесах» за три осінні місяці надав для жителів Рівненщини 234 послуги.

Взимку мобільний сервісний центр продовжує подорожувати Рівненщиною та надавати адміністративні послуги краянам, які живуть у віддалених населених пунктах, де немає стаціонарних територіальних сервісних центрів МВС. 12 грудня, сервіс «на колесах» відвідає смт Млинів, а 13 грудня – смт Смига, а у день Святого Миколая, 19 грудня, завітає в м. Острог. З графіком виїзду мобільного сервісного центру МВС можна ознайомитися на сайті регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області за посиланням: https://bit.ly/38mT2gX

Довідково: Мобільний сервісний центр МВС надає послуги з  реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видачі міжнародного посвідчення водія, а також прийому запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Якщо жителі Рівненщини  хочуть отримати послуги сервісного центру МВС «на колесах», спочатку слід звернутися до органів місцевого самоврядування, які сформують запит до регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області та узгодять день приїзду мобільного СЦ МВС.