A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Графік роботи сервісних центрів МВС на Покрову


10 Жовтня 2019

На Покрову графік роботи територіальних сервісних центрів МВС Рівненщини дещо змінений.  Аби уникнути прикрих несподіванок , зверніть увагу, що сервісні центри МВС 13, 14 та 15 жовтня працювати не будуть. З 16 жовтня усі територіальні сервісні центри МВС в Рівненській області працюватимуть у звичному режимі.

Якщо ж ви бажаєте відвідати Регіональний сервісний центр МВС в Рівненській області, то зважте, що 12, 13, 14 жовтня — вихідні дні, а 15 жовтня  РСЦ МВС працюватиме у звичному режимі.

Завчасно плануйте свій візит до сервісного центру МВС. Для більшої зручності користуйтеся попереднім записом в електронну чергу через «Електронний кабінет водія», а зекономлений час на очікування витрачайте на відпочинок.

Якщо ж у вас виникли нагальні питання, ви можете звернутися за допомогою до нашого чат-бота,  який консультуватиме громадян на сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС. Чат-бот надасть консультацію як  зареєструвати авто;  отримати довідку про несудимість;  замінити або отримати посвідчення водія;  змінити інформацію у свідоцтві про реєстрацію; зареєструватися в Електронному кабінеті водія; які документи потрібноі для виїзду за кордон на авто;  замовити індивідуальні номерні знаки; дізнатися про роботу мобільних сервісних центрів МВС. Чат-бот  чекає на вас за посиланням: fb.com/hsc.gov.ua