A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Днями працівники сервісних центрів МВС в Рівненській області зібралися разом, аби обговорити важливі питання у своїй роботі


04 Жовтня 2019

У сервісних центрах МВС Рівненщини розпочинається період щорічного оцінювання результатів службової діяльності працівників. Аби нагадати про важливість та деталі такого оцінювання, до  Регіонального сервісного центру МВС Рівненщини завітала Наталія Некрасова, заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях.  Окрім того, пані Наталія також розповіла і про зміни у Законі України «Про державну службу» та важливість його дотримання.

Вкотре для працівників сервісних центрів МВС Рівненщини нагадали  і про дотримання антикорупційного законодавства суб’єктами декларування у частині здійснення фінансового контролю.  Аби усі бажаючі, мали можливість отримати вичерпні відповіді на питання щодо декларування, запросили представника прокуратури Рівненської області Сергія Набухотного.

Також під час наради керівництво Регіонального сервісного центру МВС Рівненщини обговорили із працівниками  питання, які виникають під час реєстраційно-екзаменаційної роботи та стандарти комунікації з клієнтами. Також, не оминули увагою і організацію роботи територіальних сервісних центрів МВС при видачі/подовженні свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

Потому на нараді розглянули низку питань, які стосувалися організації роботи ТСЦ МВС в Рівненській області.