A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісних центрах МВС Рівненщини провели екскурсії для дітей


03 Червня 2019

На гостину до сервісного центру МВС Рівненщини завітали вихованці міжшкільного навчально-виробничого комбінату.  Усі вони учні різних шкіл міста Рівне, проте, їх об’єднує спільна мета —  стати вправними водіями.

Аби заохотити 16-річних хлопчаків та дівчат до більш сумлінного вивчення Правил дорожнього руху сервісні центри МВС Рівненщини  запросили майбутніх водіїв у гості та провели екскурсію. Учні ознайомилися з роботою адміністраторів сервісних центрів МВС. Опісля спробували себе у ролі водіїв на симуляторі руху транспортного засобу на дорозі та приміряли окуляри, які імітують стан алкогольного сп’яніння.

Як зазначив заступник начальника Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області Віктор Залюбовський, це не просто екскурсія територіальним сервісним центром МВС, це радше психологічна підготовка  дітей, адже вони у майбутньому в сервісний центр МВС прийдуть здавати теоретичний та практичний іспити з водіння.

«Вихованці міжшкільного навчально-виробничого комбінату, коли прийдуть до нас здавати іспити, почуватимуть себе спокійніше, адже вони тут були,  спілкувалися з екзаменаторами, пробували свої сили у водінні. Скажімо так, морально їм буде не так важко, бо вони вже знатимуть наперед, що їх чекають  привітні та доброзичливі фахівці і найголовніше – вони вже  мають  уявлення, що таке сервісні центри МВС і чим вони займаються».

Також школярів познайомили з роботою Мобільного сервісного центру. А  насамкінець на вихованців міжшкільного навчально-виробничого комбінату чекав сюрприз. Усі бажаючі спробували свої сили у водінні вже на справжньому автомобілі на навчальному майданчику.

За словами директорки Рівненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Тетяни Нищенко,  такі екскурсії корисні і важливі.

«Це учні десятих класів. У них вже розпочалося практичне водіння і хочу сказати, що для навчально-виховного процесу такі екскурсії важливі, бо діти  наочно бачать і тренажери, і навчальні машини. Можуть відчути себе водіями та побачити, що таке сервісні центри МВС, у яких згодом вони здаватимуть екзамени».

Окрім того, пані Нищенко  сподівається, що подібні екскурсії  для дітей стануть доброю традицією сервісних центрів МВС Рівненщини.

Цього ж дня  територіальний сервісний центр МВС, що в місті Дубно відкрив двері  для  вихованців Дубенської школи-інтернату. Діток познайомили із робото сервісного центру МВС, а також розповіли про цікавинки професії.