A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Рівненщини долучилися до міжобласного семінару Товариства сприяння обороні України


30 Травня 2019

Про зміни у підготовці водіїв та акредитації автошкіл розповіли представники Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області на міжобласному семінарі з директорами навчальних закладів ГО «ТСО України».

Як зазначив заступник начальника Регіонального сервісного центру МВС області Віктор Залюбовський, нововведення покликані посилити контроль за організацією навчального процесу в кожному закладі з підготовки водіїв.

«Нововведення, що стосуються діяльності автошкіл, передбачають передачу функції акредитації закладів від Головного сервісного центру МВС до регіональних сервісних центрів МВС за місцезнаходженням закладів. Окрім того, запроваджено відеофіксацію процесів складання іспитів зі знань правил дорожнього руху і навичок керування транспортними засобами. Також, у процедурі взаємодії територіальних органів з надання сервісних послуг МВС з навчальними закладами з підготовки водіїв транспортних засобів запроваджено електронний обмін інформацією. Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття», — розповів Віктор Залюбовський.

Проте, справжньою приємною несподіванкою стала відзнака, яку урочисто голова Товариства сприяння обороні України Сергій Кошин вручив для начальника Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області Валерія Бельця. За словами пана Кошина, керівництво сервісного центру МВС в Рівненській області активно сприяє діяльності Товариства та завжди допомагає слушними порадами.

Начальник Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області Валерій Белець подякував за неочікувану нагороду.

«Я глибоко зворушений. Для мене честь отримати відзнаку від Товариства сприяння обороні України. Я безмежно вдячний. Проте, усвідомлюю, що ця нагорода означає не лише позитивну оцінку нашої з вами співпраці, вона ще й зобов’язує на майбутнє тримати високий рівень довіри, професіоналізму та авторитету, до якого ми наполегливо йшли у своїй роботі. Для мене важливо, аби наша праця приносила користь для кожного громадянина України. А такі відзнаки – це хороша мотивація ставати ще кращими та досягати нових висот», розповів Валерій Белець.

Окрім того, на семінарі розглянули низку питань, які стосувалися роботи навчальних закладів ТСО України.