A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Керівник РСЦ МВС в Рівненській області взяв участь в обговоренні питань взаємодії з громадськістю


28 Жовтня 2016

У Рівному відбувся круглий стіл за участю радника міністра внутрішніх справ, голови Громадської ради при МВС Володимира Мартиненка. В заході взяли участь керівники обласних підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби та Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.
Учасники заходу під час зустрічі обговорили питання співпраці інститутів громадського суспільства із територіальними органами МВС. Зокрема мова йшла про налагодження активної взаємодії з громадськими об’єднаннями, організаціями і формуваннями. Першочерговим завданням в цьому напрямку є формування робочої групи з представників громадськості для представлення інтересів свого регіону на Громадській раді МВС, що проходитиме в листопаді цього року.
Серед проблемних питань, які стосувалися сервісних центрів МВС — можливость створення мобільних груп для реєстрації транспортних засобів у віддалених населених пунктах. Про необхідність і актуальність створення такої структури на Рівненщині зазначив у своєму виступі очільник РСЦ МВС в Рівненській області Валерій Белець.