A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В сервісному центрі МВС Рівненщини пройшов черговий конкурсний відбір


17 Жовтня 2016

В регіональному сервісному центрі МВС  Рівненської області завершився конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців. Загалом для участі у конкурсі було подано 10 заяв. Серед кандидатів 50% громадян, які до цього не працювали в органах внутрішніх справ, віком до 35 років. Серед п’яти посад особливим ажіотажем користувалася посада головного спеціаліста відділу організації реєстраційно-екземенаційної  роботи  та взаємодії із суб’єктами господарювання, на яку претендувало 5 конкурсантів. Таким чином, в період з 11 по 12 жовтня конкурсанти на посади державних службовців пройшли тестування, співбесіду, окремі проявили вміння в ситуаційних завданнях.

Конкурсний відбір проведено відповідно вимог порядку заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого Постановою КМУ від 15.02.2002 № 169. Після оцінювання рівня знань кандидатів конкурсною комісією, протягом 3 робочих днів після його завершення, буде оприлюднено результати.

Захід відбувся відкрито та прозоро. Офіційно було запрошено  представників громадських організацій та засобів масової інформації. Кращі з кращих вже невдовзі працюватимуть в регіональному сервісному центрі МВС Рівненської області.