A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Кадровому менеджменту вчилися фахівці сервісного центру МВС


12 Жовтня 2016

Працівники Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області взяли участь в тематичному постійно діючому семінарі «Кадровий менеджмент в органах державної влади». Захід відбувся за ініціативи Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців,  для фахівців кадрової і юридичної роботи структурних підрозділів Рівненської обласної державної адміністрації.

Слухачі навчального семінару мали можливість познайомитися  з особливостями складання, подання і оприлюднення декларації,  веденню військового обліку. Офіцер відділу обліково-мобілізаційної роботи Рівненського обласного військового комісаріату Геннадій Шподарунок розповів про недоліки, виявлені комісією Генерального штабу ЗСУ під час перевірки  в Рівненській області, та вказав на шляхи їх усунення.

Завідувач сектору юридичного забезпечення  Регіонального сервісного центру  Рівненщини Оксана Сальчук та провідний спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю Людмила Пшебільська, взяли активну участь в обговоренні проблемних питань, які стосувалися впровадження Закону України «Про державну службу». Про основні аспекти цієї теми  розповів начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях Олег Лавренчук. По завершенню заходу присутні обмінялися думками та досвідом.