A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Перевіряйте авто за допомогою Електронного кабінету водія


15 Листопада 2021

Продовжуємо ділитись історіями, які сподіваємось, допоможуть вам не втрапити у халепу. До вашої уваги випадки, які трапились впродовж осені  у сервісних  центрах МВС  Рівненщини.

Працівники сервісного центру МВС Дубна  під час першої реєстрації «Volkswagen Caddy», встановили, що дане авто перебуває в базі «Інтерполу» та розшукується в Бельгії. Зазначимо, що даний транспортний засіб був придбаний за кордоном. А от фахівці сервісного центру МВС в Рівному виявили аж два транспортних засоби, яких згідно бази «Інтерпол» розшукували в Україні. Так,  під час оформлення свідоцтва для участі в міжнародному русі, фахівці встановили, що вантажівка «Renault Magnum»  крадена. А от рівнянин взагалі хотів здійснити вибракування  «Daewoo Lanos», який знаходився в розшуку у зв’язку із незаконним заволодінням.

Наразі цими справами займаються правоохоронці, а дані транспортні засоби вилучені на штрафмайданчик.

Ці випадки є різними за деталями, однак вони однакові у тому, що легковажність при купівлі бувшого у користуванні авто обійшлась власникам втратою коштів та чималої кількості нервових клітин.

Купуючи вживане авто завжди наполягайте на офіційній перереєстрації у сервісному центрі МВС, це вбереже вас від подібних ситуацій.

Не гайте часу, перевіряйте авто за допомогою Електронного кабінету водія, у розділі «Перевірка ТЗ». Зауважимо, що від початку року в сервісних центрах МВС Рівненщини виявлено 7 викрадених транспортних засобів, серед яких 4 – за кордоном.