В останній тиждень червня працівники сервісних центрів МВС в Рівненській області зібралися на нараду


25 Червня 2019

1

В останній тиждень червня працівники сервісних центрів МВС в Рівненській області зібралися разом, аби обговорити важливі питання у своїй роботі.

Керівництво регіонального сервісного центру МВС обговорили із працівниками  питання, які виникають під час проведення реєстраційних операцій  транспортних засобів у ТСЦ МВС. Також, не оминули увагою і організацію роботи територіальних сервісних центрів МВС при видачі/подовженні свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів та обговорили із співробітниками питання, які виникають під час проведення моніторингу інформації про результати обов’язкового технічного контролю.

На нараду також завітали рятувальники, які  розповіли про правила користування вогнегасниками та дії працівників  у випадку виникнення пожежі. Окрім того, представник прокуратури Рівненської області нагадав про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Потому на нараді розглянули низку питань, які стосувалися організації роботи ТСЦ МВС в Рівненській області.