Ефективна та якісна комунікація сприяє формуванню об`єктивної суспільної думки


05 Грудня 2018

6

На Рівненщині за ініціативи обласного управління Національної поліції відбулася робоча зустріч керівників підрозділів комунікації правоохоронних органів, військових відомств та влади. Участь у заході взяла головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Рівненській області Людмила Пшебільська.

Присутні обговорили основні аспекти єдиної інформаційної політики, спрямованої на забезпечення потреб суспільства. Це стосується не лише взаємодії із засобами масової інформації, а й забезпечення якісної комунікації з громадськістю, безпосередньої координації між службами, відповідальними за цей напрям, в оперативному наданні достовірної інформації.

Як зазначив під час робочої зустрічі начальник відділу комунікації ГУНП в Рівненській області Антон Крук, у нашій області воєнний стан не введений, утім усі працівники поліції переведені на посилений варіант несення служби:

«Відтак в умовах, що склалися в державі, готовність і гіпервідповідальність представників мас-медіа та прес-служб державних структурах підвищується — за кожне слово, кожен коментар та кадр, — підкреслив Антон Крук. — Помилки на тому чи іншому фронті, зокрема й медійному, коштують дуже дорого».

Присутні мали нагоду узагальнити ключові моменти у висвітленні подій в умовах сьогодення, а також щоденні питання у співпраці із засобами масової інформації.