В Регіональному сервісному центрі МВС в Рівненській області пройшли навчання в системі професійної підготовки


26 Березня 2018

IMG_7220

26 березня в сервісному центрі МВС відбулася нарада з підведення підсумків роботи за перший квартал 2018 року. Участь в заході взяли керівники та провідні консультанти-адміністратори територіальних підрозділів РСЦ МВС в Рівненській області.

Під час наради особовий склад Центру ознайомлено зі змінами нормативної –правових актів, проведено аналіз службової перевірки за напрямками роботи центрів області, окремим працівникам вказано на прорахунки в роботі, негайне їх усунення та не допущення в подальшому. Разом з тим, за результатами діяльності територіальних центрів протягом 2018 року проведено кількісний та якісний аналіз наданих послуг. З початку року працівниками сервісних центрів 6961 реєстраційних операцій, видано 6185 посвідчень водія і проекзаменовано 11996 громадян.

 По завершенню наради працівники Регіонального сервісного центру ознайомилися з окремими питаннями оформлення документів, які пред’являються заявником для проведення державної реєстрації транспортних засобів. В ході заходу пройшли навчання в системі професійної підготовки.