Результати діяльності територіальних сервісних центрів МВС Рівненської області за 2017


17 Січня 2018

STD_3753

За 2017 рік працівниками територіальних сервісних центрів МВС Рівненської області надано 43000 послуг з питань реєстраційної діяльності, видано 34000 посвідчень водія. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року  кількість наданих послуг збільшилася на 17%.

На території Рівненської області нині функціонує 2 нових сервісних центри МВС в м.Рівне та м.Дубно. Вони об’єднані єдиною візуальною концепцією, побудовані за принципом відкритого офісу, інклюзивні, обладнані електронною чергою, інформаційними боксами, системою оцінки якості обслуговування, дитячим майданчиком. Наступного місяця оновлений сервісний центр МВС запрацює у смт Володимирець.

В березні минулого року в області запрацював мобільний сервісний центр МВС — спеціально обладнаний автомобіль, який  виїжджає на запити місцевих органів влади у найвіддаленіші населені пункти для надання послуг сервісних центрів МВС. Унікальний сервіс надав понад 900 послуг мешканцям Корця, Радивилова, Острога, Зарічного, Демидівки, Млинова, Дубровиці.

Водночас працівники сервісних центрів продовжують виявляти підроблені транспортні засоби та підроблені реєстраційні документи на території області. Протягом 2017 року спільно з фахівцями експертної служби виявлено: 15 підроблених свідоцтв про реєстрацію, 1 підроблене посвідчення водія, 40 транспортних засобів з підробленими номерами кузовів, 10 транспортних засобів, що знаходяться в розшукуються в Україні та за кордоном і 3 особи, які перебувають у розшуку.

Стежте за реформою сервісних центрів разом з нами!