Стажери сервісних центрів МВС Рівненщини розпочали навчання


14 Лютого 2017

Изображение 212

13 лютого стажери сервісних центрів МВС у Рівненській області розпочали двотижневий теоретичний курс навчання. Після двох етапів відбору, що тривав місяць, учасники  Програми познайомляться з основними предметами навчального плану стажування. Читатимуть лекції найкращі столичні фахівці зі сфери комунікації, реєстрації транспортних засобів, оформлення посвідчення водія та ін.

Програма стажування має на меті допомогти відібрати, навчити та в майбутньому працевлаштувати найкращих стажерів – талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію, прагнуть стати частиною реформи та надавати якісні послуги громадянам.

Стажування складається із двох етапів: теоретична та практична частини, які дадуть учасникам знання, необхідні для роботи у фронт-офісах сервісних центрів МВС. Після  теорії стажери здобуватимуть практичний досвід безпосередньо у територіальних сервісних центрах МВС Рівненської області (Рівне, Дубно, Сарни, Володимирець). Кожен з учасників пройде усі ланки діяльності починаючи від стійки рецепції, де здійснюється консультація та початкова робота з клієнтами, і завершуючи екзаменаційною та реєстраційною роботою.

Стажування проводиться на посади співробітників фронт-офісів сервісних центрів МВС з 40-годинним робочим тижнем з вівторка по суботу, місячною заробітною платнею від 6 тисяч грн. Посадові обов’язки такого фахівця передбачають безпосереднє надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, роботу з документами та базами даних, надання консультацій та інше.

Після закінчення стажування найкращі стажери отримають сертифікати і будуть брати участь у конкурсі на заміщення вакантних посад в ТСЦ МВС.